KONST / Litografier / Färglitografi 13207293
nr 1320 7293
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 243/360. Motivet: 53x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:56:11
200 kr